Zprávy

Prosincové Živnostenské listy jsou venku! K dostání v každé dobré trafice

Redakce

Prosincové Živnostenské listy jsou venku! K dostání v každé dobré trafice

Čtvrté číslo měsíčníku Živnostenské listy dnes dorazilo na pulty vašich oblíbených trafik a prodejen a uvnitř je mnoho zajímavého! Rozhovory se živnostníky z vašich řad, vaše příběhy a názory a samozřejmě nemalé rýpnutí do politiky. Však ono jim to neuškodí.

Kromě toho rozhovory s houslařem Tomášem, třetím z generace slavné houslařské rodiny Pilařových, se zakladatelem BabyBoxů Ludvíkem Hessem, s nejmladším českým pivovarníkem Adamem Matuškou nejen o tom, jak postavil pivovar babičce na dvorku, se šperkařem Hynkem Kalistou o výrobě snubních prstýnků a také s prezidentovým mluvčím Jiřím Ovčáčkem o tom, jak se vůbec dostal na Hrad. Zavzpomínali jsme na legendární vozy Chrysler a Simsa.

Prosincové Živnostenské listy přináší také rozbor kauzy pančovaného medu, včelař Petr Cihlář v rozhovoru popisuje, jak snadné je mazat Čechům padělaný med kolem pusy. Určitě nepřehlédněte rozhovor se senátorem a majitelem Synotu Ivo Valentou o tom, jak s bratrem a otcem zakládali rodinnou firmu, z níž se postupem let stal gigant mezi loterijními společnostmi.

Jak přežít workoholismus? Jsou kontroly v podnicích nutnost, nebo šikana? A proč zanikají rodinné firmy?

To a ještě něco navíc v nových Živnostenských listech.

A že zrovna vaše oblíbená trafika Živnostenské listy nevede? Poradíme vám nejbližší trafiku vašemu bydlišti. Pište níže do diskuze nebo na redakce@zivnostenskelisty.cz

Diskuze