Zprávy

Nový magazín Živnostenské listy právě vychází!

Redakce

Nový magazín Živnostenské listy právě vychází!

Živnostenské listy jsou konečně i jako tištěný magazín! Najdete ho v každé dobré trafice, ode dneška každé třetí úterý v měsíci. Pokud jej zrovna ve vaší oblíbené trafice nenajdete, napište si o něj, rádi vám ho pošleme.

První vydání Živnostenských listů přinese rozhovory dvou názorových soků Andreje Babiše a Miroslava Kalouska nejen o elektronické evidenci tržeb i příběhy podnikatelů, se kterými se život nemazlil.

Vinař z Velkých Pavlovic Radomil Baloun se svěřil s dvanáctiletými spory se státním aparátem, majitelka teplické makrobiotické restaurace Lucie Tomášková se svým bojem s rakovinou a přesvědčením, kterak ji právě makrobiotika z nemoci vyléčila a farmáři Rosenbaumovi z Dětřichovce s tím, jak na samotě ve slaměném domě v očekávání pátého dítěte vyrábí kozí sýry a chovají takřka stovku ovcí. Paletář Jaroslav Günter pak prozradil svoji cestu z válečných misí k výrobě nábytku z palet.

K tomu navíc několik palčivých témat i zábavné čtení.

I na papíře budeme upozorňovat na problematiku, s níž se v každodenním profesním životě potýkáte, a seznamovat veřejnost s vašimi příběhy. Nemusíte vydělávat miliony, vlastnit výrobní haly, zaměstnávat stovky lidí a žít v metropolích, abyste se dostali na obálku časopisu!

Už máte Živnostenské listy doma? Zajímá nás váš názor! Napište nám na adresu redakce@zivnostenskelisty.cz nebo dolů do diskuze. Děkujeme.


Diskuze