Zprávy

Živnostenské listy už brzy i jako časopis. Buďte jeho součástí!

Redakce

Živnostenské listy už brzy i jako časopis. Buďte jeho součástí!

Píšete nám, že vás bavíme. A čtete nás pořád víc a víc. Živnostenské listy proto už brzy přetavíme i do tištěného měsíčníku. Vznikne tak první časopis o vás, živnostnících a menších podnikatelích. Možná nemáte gigantické výrobní haly, tisíce zaměstnanců a na účtech miliardy, máte ale zajímavé profese a životní příběhy, o kterých stojí za to číst a psát.

Tištěné Živnostenské listy vejdou do prodeje už v září. Přinesou profesní příběhy živnostníků, rozhovory o úspěších, pádech i cestách zpátky na podnikatelské výsluní a rozebírou témata, která vás tlačí nejvíce. Chceme i nadále upozorňovat na legislativní přehmaty, hledat řešení každodenních problémů živnostníků a trpělivě vysvětlovat, že malý podnikatel není parazit, ale základní kámen, na kterém stojí prosperita naší země.

Redakce Živnostenských listů je otevřená přispěvatelům z vašich řad. Prostor u nás má každý podnikatel s hlavou otevřenou a odvahou sdílet osobitý a věcný názor.

Tištěné Živnostenské listy vyjdou v nákladu 20 000 kusů.

S koncem měsíce července byl dokončen redesign internetového magazínu a v průběhu srpna dostanou Živnostenské listy aplikaci pro mobilní zařízení iOS. Mobilní aplikace pro Android svým uživatelům už slouží.

Živnostenské listy vydává společnost DIALOGUM a.s. a redakce je složená výhradně ze živnostníků:

Pavel Němeček, generální ředitel, Kateřina Kotalová, vedoucí redakce, Dagmar Klimovičová, Renata Lichtenegerová, Jiří Vítek (redaktoři), Michaela Kahounová (manažerka obchodu)

Máte ve svém okolí podnikatele, jehož příběh by mohl inspirovat, nebo potřebuje pomoct? Napište nám o něm na redakce@zivnostenskelisty.cz

Diskuze