Revue

Živnostenské listy vás zvou na koncerty Spirituál kvintetu v Lucerně. K mání jsou poslední vstupenky!

Redakce

Živnostenské listy vás zvou na koncerty Spirituál kvintetu v Lucerně. K mání jsou poslední vstupenky!

Nejúspěšnější folková kapela Česka, Spirituál kvintet, slaví 55 let existence! A k půlkulatinám si nadělila hned pět koncertů v pražské Lucerně. Pětidenní narozeninová oslava proběhne ve Velkém sále proslulého stánku kultury 15., 16., 17., 18. a 19. října. K mání už je jen posledních pár vstupenek na stání!

Je opravdu na co se těšit. Písničkou přijdou popřát speciální hosté koncertů: Jarek Nohavica, Nedvědi, Dagmar Pecková, Hradišťan a Jiří Pavlica. Kapela samotná i její exkluzivní hosté jsou zárukou ojedinělého hudebního zážitku. Vzácné hosty si užijete v jejich samostatných blocích nebo ve zcela unikátních ukázkách jejich spolupráce se Spirituál kvintetem. Bývalí členové připomenou písničky, které měli nejraději, Spirituál kvintet předvede kousky ze současného i z historického repertoáru.

Že se aktivně zapojí i publikum, je již tradičně na jubilejních koncertech Spirituálu samozřejmostí... Přijďte si do Lucerny zahřát srdíčko a na chvíli hodit za hlavu každodenní starosti s podnikáním.

Spirituál kvintet je nejen s jistotou nejstarší československou folkovou skupinou (zal. 1960), ale pravděpodobně i nejstarší, trvale fungující a aktivní českou hudební skupinou vůbec. Za padesát pět let činnosti vydal na 30 alb, kterých se prodalo přes půldruhého milionu a koncertoval ve většině zemí Evropy ale i v zámoří (USA, Chile, Kanada, Austrálie, Afrika aj).

Poslední vstupenky na tuto jedinečnou událost zakoupíte v síti Ticketpro.

Koncerty pořádá Ságl Production. Generálním partnerem koncertů je Delicato Restaurants, provozovatel restaurací Kotleta, Pauseteria nebo La Carezza. Mediálním partnerem je rádio Blaník.

Živnostenské listy jsou hlavním partnerem projektu.

Diskuze